Depilacja laserowa – Salony depilacji w Katowicach

Podziel się:

Zabiegi depilacji laserowej cieszą się stale rosnącym zainteresowaniem ze strony zarówno kobiet, jak i coraz większej grupy mężczyzn. Na rosnącą popularność tej formy usuwania niechcianego owłosienia wpływ ma przede wszystkim jej skuteczność.

Depilacja laserowa — skąd taka jej popularność?

Bezbolesna depilacja laserowa powoli staje się faktem, dzięki możliwościom nowoczesnych urządzeń dedykowanych do przeprowadzania tego typu zabiegu. Z zabiegu depilacji laserowej kobiety, jak i mężczyźni korzystają przede wszystkim nie ze względu na mniejszą bolesność (choćby w porównaniu z depilacją woskiem), a wysoką skuteczność. Tradycyjne metody depilacji gwarantują brak owłosienia przez kilka dni, maksymalnie tygodni, w przypadku lasera mowa o skuteczności liczonej w miesiącach, a nawet latach.

Zabieg depilacji laserowej polega bowiem na trwałym uszkodzeniu mieszka włosowego, z którego nie wyrasta już kolejny kosmyk. Niechciane owłosienie znika w całości po kilku zabiegach, a ty przez wiele długich miesięcy możesz cieszyć się idealnie gładką skórą. Dzisiaj zabieg ten można wykonywać już właściwie o każdej porze roku (choć nadal uznaje się, że miesiące jesienno-zimowe są do tego najlepszym momentem). Problemu dla skuteczności zabiegu depilacji nie stanowi odcień skóry, opalenizna, kolor owłosienia. Nowoczesne urządzenia sprawiają, że poddanie się zabiegowi depilacji laserowej właściwie zawsze wiąże się z sukcesem.

Depilacja laserowa w Katowicach

depilacja laserem

W Katowicach podobnie jak w innych polskich miastach stale rośnie liczba miejsc, w których wykonać można depilację laserową i pozbyć się zbędnego owłosienia. Warto jednak pamiętać, że laser diodowy może mieć różną skuteczność. Warto więc wybierać te miejsca, w których pracuje się nad najbardziej nowoczesnym sprzęcie, a personel może się wykazać nie tylko odpowiednią wiedzą, ale i doświadczeniem w tym zakresie – https://depilacja.pl/salony/depilacja-laserowa-katowice/. Twoim celem jest nie tylko gładka skóra, ale i bezpieczeństwo i jak najmniejszy ból. Nowoczesne salony potrafią zagwarantować spełnienie wszystkich tych oczekiwań.

O czym pamiętać, wykonują depilację laserową?

Depilację laserową można wykonać na każdym odcinku — skórze twarzy, pach, ramion, nóg, a także okolic intymnych. W zależności od wybranego obszaru zabiegowego konieczne jest dobranie odpowiedniej głowicy i parametrów urządzenia. Pamiętaj, że jeden zabieg nie wystarczy. Laser działa jedynie na włoski w okresie wzrostu, czyli około 20-30% całego owłosienia. Aby pozbyć się wszystkich włosków, musisz wykonać około 3-zabiegów.

 

Paulina Sewiolo

Paulina Sewiolo

Z wykształcenia dziennikarka, z pasji blogerka modowa. Lubuję się w tematyce lifestylowej oraz designu. Prowadzę między innymi blogi poświęcone stylowi art-deco w urządzaniu wnętrz oraz kulinarno-dietetyczne. Więcej o mnie znajdziecie na stronie autora.

Skomentuj