Drobne upominki – czyli czym uszczęśliwić swojego mężczyznę?

Podziel się:
opaski męskie sportowe

Rutyna bardzo szybko może pojawić się w każdym związku, bez względu na staż. Warto więc zawczasu zastanowić się jak temu zapobiec, lub co zrobić, aby naprawić małe zaniedbania.

Jedną z takich rzeczy, którą możemy zrobić to spontaniczne obdarowywać ukochanego upominkami – oczywiście raz na jakiś czas – wszytko w granicach rozsądku.

Mężczyźni uwielbiają dostać coś bez okazji, nawet najmniejszy drobiazg potrafi wywołać uśmiech na męskiej twarzy.

Prezent związany z hobby

Jest to jeden z najbardziej docenionych prezentów przez mężczyzn. Dając ukochanemu coś, co wiąże się z jego zainteresowaniami, pokazujemy, że zależy nam na nim. Chcemy, aby był szczęśliwy i spełniony.

Nie musi być to wyszukany prezent – tego typu podarunki zostawmy na urodziny, czy Gwiazdkę. Chodzi o drobiazg – gadżet. Jeśli mężczyzna jest dla przykładu fanem wędkowania, kup mu nowy spławik, przynęty, czy haczyki. Jeśli uprawia sport, świetnym pomysłem okazać się może opaska sportowa. Takie opaski męskie sportowe doskonale sprawdzą się podczas gry w tenisa, biegania, czy grze w kosza.

Drobiazg związany z jego hobby,pokazuje, że szanujemy jego zainteresowania i pasje, a to bardzo dużo znaczy dla mężczyzny.

Upominek z troski

To nic innego, jak okazanie troski poprzez prezent, którym obdarujemy ukochanego. Pomysłów na taki podarunek może być wiele – od bielizny termicznej, zestawu witamin, po power bank. Troszcząc się o mężczyznę, poprzez różne sposoby, możemy pokazać mu, że jest dla nas kimś ważnym.

Dla kierowcy zawodowego doskonałym prezentem okazać się mogą okulary przeciwsłoneczne męskie, bardzo przydatne podczas godzin spędzonych za kierownicą. Kupując mężczyźnie tego typu prezent, dajemy mu sygnał, że chcemy, aby był bezpieczny w pracy.

Codzienne drobne rzeczy

Codzienność sama w sobie bywa nudna i rutynowa, dlatego sztuką jest, aby w tej szarej codzienności znaleźć okazję i pomysł na to, co może stać się miłym podarunkiem dla drugiej osoby.

Może być to czekolada dla łasucha, ulubione danie na obiad, czy nowe skarpetki męskie. To z reguły kobiety kupują mężczyznom bieliznę czy skarpety, zrób więc z tego, raz na jakiś czas, po prostu prezent. Wystarczy ładna papierowa torba i z pewnością nawet skarpetki męskie okazać się mogą czymś, co poprawi humor drugiej osobie.

Drobne gesty

Drobne gesty w postaci małych prezentów czy miłych słów mogą spowodować wielkie zmiany w relacjach. Zmienia się nie tylko nastawienie drugiej osoby do nas, ale my też się przez to zmieniamy. Widząc, ile radości może przynieść nawet skromy upominek, uczymy się sprawiać radość innym, pokazując jednocześnie jak bardzo zależy nam na ukochanej osobie.

Paulina Sewiolo

Paulina Sewiolo

Z wykształcenia dziennikarka, z pasji blogerka modowa. Lubuję się w tematyce lifestylowej oraz designu. Prowadzę między innymi blogi poświęcone stylowi art-deco w urządzaniu wnętrz oraz kulinarno-dietetyczne. Więcej o mnie znajdziecie na stronie autora.

Skomentuj