Dzień Mężczyzny – czyli co kupić na prezent dla niego

Podziel się:

Niebawem, bo już 10 marca obchodzimy Międzynarodowy Dzień Mężczyzny. W Polsce tradycja świętowania tego dnia jest dość krótka, ale z roku na rok, przybiera na popularności. Zakup prezentu bardzo często może spędzać sen z powiek, dlatego dziś podpowiem, co będzie najlepszym pomysłem na prezent dla niego.

Upominek dlaBrodacza

Idealny prezent dla mężczyzny z zarostem. Elegancko przystrzyżona broda, czy nonszalanckie wąsy są teraz bardzo na topie. Mężczyźni chcą wygadać dobrze na co dzień, coraz częściej oddają swój zarost w ręce profesjonalisty. Salony barberskie przeżywają swój wielki rozkwit. Skoro mężczyźni mają potrzebę dbania o siebie, warto pomyśleć o akcesorach lub kosmetykach, które pomogą im w codziennej pielęgnacji.

Specjalne szczotki, grzebienie, pachnące olejki do brody, czy profesjonalne szampony ucieszą każdego posiadacza zarostu – szczególnie tego bardzo okazałego. Warto pomóc mężczyźnie w wyborze kosmetyków, które sprawią, że zarost będzie wyglądała zdrowo i estetycznie. Dajmy na to, taki olejek do brody 1991, sprawi, że zarost stanie się nie tylko pachnący, ale także miękki, a skóra pod nim zadbana. Z czysty sumieniem polecam zajrzeć na stronkę dlaBrodacza.pl, na pewno znajdziecie ciekawe propozycje na prezent dla niego.

Skórzana galanteria

Klasyk wśród prezentów dla mężczyzny. Wyroby z naturalnej skóry cieszą się ogromną popularnością – od etui, po portfele, czy torby męskie. Wybór na rynku jest ogromny, tak więc śmiało możemy wybrać dobrej jakości wyroby skórzane w wersji ekonomicznej za kilkadziesiąt złotych, lub możemy nieco bardziej poszaleć z wydatkami. Kupując tego typu produkty, warto pamiętać o tym, aby wybierać polskie marki. Dzięki temu możemy wspierać polskich projektantów i rzemieślników. Nie bójmy się o wysokie ceny, ponieważ bardzo często ceny w sklepach sieciowych nie różnią się od tych w wytwórniach hand made-owych.

Perfumy / woda toaletowa

W tym przypadku możemy iść na łatwiznę i wybrać zapach, który osoba obdarowana bardzo dobrze zna i lubi. Na pewno z takiego podarunku będzie bardzo zadowolona. Ale można także pokusić się o zakup nowego zapachu. Wybór na pewno nie będzie prosty, jednak w takich sytuacjach, bardzo pomocne są panie z obsług w drogeriach. Na pewno pomogą dobrać odpowiedni zapach dla konkretnego mężczyzny.

Tak naprawdę w tym całym świętowaniu Dnia Mężczyzny nie liczy się to, co damy,ale miły gest i pamięć. Bo mężczyźni tak samo jak my, kobiety, lubią kiedy się o nich pamięta i docenia. Prezent z tej okazji będzie na pewno miłym dodatkiem.

Paulina Sewiolo

Paulina Sewiolo

Z wykształcenia dziennikarka, z pasji blogerka modowa. Lubuję się w tematyce lifestylowej oraz designu. Prowadzę między innymi blogi poświęcone stylowi art-deco w urządzaniu wnętrz oraz kulinarno-dietetyczne. Więcej o mnie znajdziecie na stronie autora.

Komentarze

  1. Fajne pomysły. Olejki dla brodaczy, szczotki, to niezły myśl jeśli ktoś lubi nosić brodę :). Ja dla swojego „drwala” wybrałabym raczej coś z galanterii osobistej, może taki portfel skórzany typu slim? Ostatnio myślę o jednym z tych cienkich portfeli dla niego – https://www.belveder.com.pl/sklep/portfele/meskie-slim-cienkie/ marki Belveder. Zastanawiam się czy oferują na nie kupony rabatowe? Słyszał ktoś na ten temat?

Skomentuj