Podziel się:

Przed rozpoczęciem sezonu letniego panowie rzeźbią muskulaturę, by dobrze prezentować się na plaży i basenie. Mężczyźni mogą wyćwiczyć mięśnie i pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej, jednak żaden z nich nie będzie dobrze wyglądał, jeżeli źle dobierze kąpielówki męskie. Sprawdź, jak je wybrać.

1. Kąpielówki męskie – wygodne na plaży i nie tylko

2. Wkładka push up do kąpielówek męskich

Wybierając kąpielówki na lato, mężczyźni mogą przebierać nie tylko w barwach, ale i krojach. Panowie mają do wyboru zarówno klasyczne stroje do pływania i szorty plażowe, jak i modele z efektem push up. Te ostatnie cieszą się sporym zainteresowaniem silnej płci. Zobacz, dlaczego.

Kąpielówki męskie – wygodne na plaży i nie tylko

Kąpielówki powinny być przede wszystkim wygodne i dobrze dopasowane do ciała mężczyzny. To, w jakim kroju mężczyzna czuje się komfortowo, w dużej mierze zależy od indywidualnych preferencji, jednak panowie powinni również zwracać uwagę na dopasowanie kroju do sylwetki.

Kąpielówki na basen powinny być dopasowane do ciała, by uniknąć ich ześlizgnięcia się podczas wychodzenia z wody. Podobnie jest w przypadku stroju używanego do kąpieli w morzu – jeżeli będzie zbyt luźny, fala może go porwać. Aby uchronić się przed spadaniem kąpielówek na basen i do pływania, panowie mogą stawiać na modele z dodatkowym wiązaniem w pasie.

Jeżeli kąpielówki męskie mają służyć głównie do pływania rekreacyjnego i odpoczywania na plaży, lepszym wyborem mogą okazać się krótkie spodenki kąpielowe lub luźniejsze szorty. Taki krój zapewnia większą swobodę, a także sprawdza się podczas gry w siatkówkę plażową lub w czasie biegania brzegiem morza.

Sporym zainteresowaniem panów cieszą się kąpielówki z wkładką push up, które sprawdzają się szczególnie dobrze podczas wypoczynku na plaży lub przy hotelowym basenie. Wkładka uwypukla męskie kształty, dzięki czemu dodaje panom pewności siebie. Tego typu kąpielówki na lato 2019 w Masculo.pl są dostępne już dziś.

Wkładka push up do kąpielówek męskich

Panowie, którzy decydują się na kąpielówki push up, nie tylko poprawiają wizualnie wygląd sylwetki, ale i chronią się przed różnymi niedogodnościami związanymi z kąpielami w morzu i basenie. Wkładka zabezpiecza przed pojawianiem się „efektu zimnej wody”, który często staje się obiektem kpin. Dzięki niej, szorty kąpielowe lub slipy zachowują kształt i zapewniają komfort psychiczny, nawet gdy mężczyzna do tej pory czuł zakłopotanie podczas wychodzenia z basenu lub morza. Wkładka push up znajduje się w specjalnej kieszeni wewnątrz kąpielówek męskich, dlatego jej obecność nie ma negatywnego wpływu na komfort noszenia stroju kąpielowego.

Paulina Sewiolo

Paulina Sewiolo

Z wykształcenia dziennikarka, z pasji blogerka modowa. Lubuję się w tematyce lifestylowej oraz designu. Prowadzę między innymi blogi poświęcone stylowi art-deco w urządzaniu wnętrz oraz kulinarno-dietetyczne. Więcej o mnie znajdziecie na stronie autora.

Komentarze

    1. Podoba mi się twoja postawa. Takie dmuchanie asortymentu męskiego naprawdę nie ma sensu :). Lepiej zamiast kąpielówek postawić na torby męskie, które posłużą mu w biznesie, pracy, na studiach etc. Taka moja skromna opinia 😉

Skomentuj