Męska bransoletka z grawerem

Podziel się:
bransoletka z grawerem

Jeszcze do niedawna w męskiej modzie panował trend na oszczędność w biżuterii. Uważano, że wystarczającą męską ozdobą jest zegarek czy obrączka. Na szczęście czasy te już minęły. Nikogo dziś nie dziwi mężczyzna z kolczykiem czy bransoletką. Uważam, że modny mężczyzna powinien zadbać o takie dodatki bo dodają klasy. Męska bransoletka, jeśli dodatkowo jest z grawerem potrafi świetnie dodać szyku stylizacji. Ale czy jest dobrym pomysłem na prezent?

Panowie zwykle mają ukierunkowane oczekiwania co do dodatków. Myślę, że warto spróbować, bo męska bransoletka z grawerem to może być najlepszy prezent dla mężczyzny. Panowie czasem są bardzo ostrożni w dobieraniu dodatków, zatem dobrym pomysłem będzie po prostu sprezentowanie mu takiej modnej bransoletki. Dodatkowo możemy ją ozdobić grawerem z dedykowanym specjalnie dla tego mężczyzny tekstem albo rysunkiem. Myślę, że każdy mężczyzna będzie oszołomiony i zadowolony.

Jaką jednak wybrać? Skórzaną czy stalową, a może ich połączenie? Wszystko zależy od stylu w którym mężczyzna się nosi. Skórzana bransoletka raczej nie będzie pasować do stylu formalnego, a cała srebrna może okazać się zbyt ciężka do stylu sportowego.

Klasa i luz

Bardzo modne są grawerowane bransoletki męskie wykonane z połączenia skóry lub kauczuku ze stalą szlachetną. Są proste i uniwersalne, bo pasują niemal do wszystkiego. Określają styl mężczyzny i jego klasę. I są bardzo męskie, jak tu: 

Męska bransoletka

Elegancka

Jeśli bardziej trafionym prezentem będzie bransoletka ze stali szlachetnej czy ze srebra, one też są bardzo na czasie. Grawer na niej z pewnością sprawi, że ten wyjątkowy mężczyzna będzie szczęśliwy. Bo taka bransoletka ozdobiona grawerem to bardzo miły, wyjątkowy prezent.

Moim zdaniem męska bransoletka z grawerem to świetny pomysł na prezent na prezent dla chłopaka. Dedykowany specjalnie dla tego najważniejszego mężczyzny tekst na pewno ujmie za serce każdego mężczyznę.

Paulina Sewiolo

Paulina Sewiolo

Z wykształcenia dziennikarka, z pasji blogerka modowa. Lubuję się w tematyce lifestylowej oraz designu. Prowadzę między innymi blogi poświęcone stylowi art-deco w urządzaniu wnętrz oraz kulinarno-dietetyczne. Więcej o mnie znajdziecie na stronie autora.

Komentarze

Skomentuj