Oryginalna torba skórzana dla męża – jak ją rozpoznać i uniknąć podróbek?

Podziel się:

Modne torby z efektownymi dodatkami są na ogół wyposażone w solidną metkę, co czyni je najlepszymi kandydatami na długoterminowe akcesoria w stosunku do źle wyglądających podróbek lub nawet tych niemal identycznych z prawdziwymi. Podczas gdy niektórzy mężczyźni mogą być całkowicie zadowoleni z torby – podróbki, wielu znających się na modzie panów po prostu obiera sobie za punkt honoru to, by posiadać prawdziwą markową torbę. Jeśli chcesz sprawić swojemu mężowi naprawdę wysokiej jakości, porządną  niespodziankę – koniecznie przeczytaj ten artykuł do końca.

Jedna rzecz, której z pewnością chcesz uniknąć, jest zapłacenie wysokiej ceny za tanie podróbki, będące rzekomo oryginałami od projektantów. To dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie listę kontrolną, która podpowiada jak rozpoznać torby ze skóry wysokiej jakości, na które naprawdę chcesz przeznaczyć okrągłą sumkę i miło zaskoczyć swoją drugą połowę.

 

Ceny za oryginalne torby skórzane

Chociaż cena rzadko jest dokładnym wskaźnikiem kunsztu, jest to jedna z pierwszych rzeczy, na które należy zwrócić uwagę. Praktycznie nie ma szans na to, by dostać torbę od projektanta za niewielką część regularnej ceny, chyba że coś jest z nią nie tak. Z drugiej strony, płacenie pełnej ceny wcale nie oznacza z automatu, że dostaniesz prawdziwą ofertę. Internet oferuje szeroką gamę wysokiej jakości towarów w kuszących cenach, ale jest to dość ryzykowny sposób na zakup designerskich toreb z dowolnego miejsca poza zaufanymi i uznanymi witrynami.

 

Być może jedynym sposobem który pomoże naprawdę dowiedzieć się, czy dana torba jest prawdziwą okazją, jest:

  • zobaczyć,
  • dotknąć,
  • a nawet poczuć zapach samej torby.

 

Kiedy kupujesz rzeczy online, dostajesz tylko maleńki obraz, który może ukryć wiele rzeczy, które pomogłyby Ci podjąć decyzję, czy warto wydać gotówkę. Istnieje wiele drobnych szczegółów, które chcesz sprawdzić przed ustaleniem, czy masz do czynienia z oryginałem czy nie. Jeśli jednak robisz zakupy online, kupuj od renomowanego sprzedawcy internetowego lub przynajmniej tego, który oferuje gwarancje od kupujących, jako Amazon lub eBay. W ten sposób, jeśli dostaniesz wybraną torbę i nie spełni twoich oczekiwań, przynajmniej będziesz mieć szansę na odzyskanie pieniędzy.

Paulina Sewiolo

Paulina Sewiolo

Z wykształcenia dziennikarka, z pasji blogerka modowa. Lubuję się w tematyce lifestylowej oraz designu. Prowadzę między innymi blogi poświęcone stylowi art-deco w urządzaniu wnętrz oraz kulinarno-dietetyczne. Więcej o mnie znajdziecie na stronie autora.

Komentarze

  1. Czasem warto wydać więcej i kupić porządną torbę z prawdziwej skóry, niż zaoszczędzić parę złotych i kupić badziew! Ja swoją galanterią skórzaną kupuję tylko w sprawdzonych polskich sklepach. Żadne włoskie, francuskie, tylko krajowe wyroby od kaletników – wierzcie że warto! Polecam torby od SkórzanaSzwalnia.pl, jeśli jesteś gotowa wydać przynajmniej 300zł, cena nie najniższa ale jakość torby to rekompensuje

  2. Przydatny wpis, sporo ciekawych informacji. Jeśli chodzi o zaprezentowane wyroby to jest to Piękny przykład solidnej torby skórzanej. Jestem zdania że markowe torby skórzane najlepiej kupować w Polsce.

Skomentuj