Oryginalny prezent na walentynki dla niego

Podziel się:
walentynki dla niego

Walentynki to niekwestionowane święto wszystkich zakochanych i miłości. To właśnie w tym dniu okazujemy ukochanemu jak mocne jest nasze uczucie i jak jest dla nas ważny. Najczęściej jednak zdarza się, że w Walentynki to kobiety są obsypywane prezentami, a mężczyźni organizują całą oprawę tego dnia. A może w tym roku zorganizować Walentynki inaczej? Pomysły prezentu na walentynki dla chłopaka mogą wydawać się ograniczone, ale to tylko pozory. Bo gdyby tak zaplanować Walentynki właśnie tylko dla niego? Propozycji oryginalnych prezentów na walentynki dla męża może okazać się naprawdę sporo. Wystarczy trochę poszukać.

Czysta adrenalina

Jeśli w ostatnich latach Wasze Walentynki były celebrowaniem wspólnych wspomnień i to raczej Ty otrzymywałaś prezent z tej okazji, pora na małą odmianę. Pomyśl co Twój ukochany lubi najbardziej oprócz spędzania czasu z Tobą? Może są to niespełnione, męskie marzenia o szalonych, ekstremalnych przeżyciach? Jeśli Twój mężczyzna kocha szybkie samochody i mocne wrażenia, świetnym pomysłem na walentynki dla niego może być przejażdżka Lamborghini Gallardo na wybranym torze wyścigowym. Ten samochód to spełnienie marzeń wielu mężczyzn. Jazda nim daje absolutne poczucie wolności i ogromną dawkę adrenaliny po kontrolą. Przejażdżka organizowana jest na zamkniętym torze wyścigowym w towarzystwie instruktora – doświadczonego kierowcy rajdowego. Wszystko odbywa się w warunkach absolutnego bezpieczeństwa uczestnika. To naprawdę fantastyczny prezent dla mężczyzny i niezapomniane wrażenia! Albo np. godzinna jazda OFF ROAD 4×4. Który mężczyzna nie marzy o ekstremalnej jeździe po bezdrożach, kierując specjalnie przystosowanym do warunków autem terenowym? To prawdziwy sprawdzian umiejętności i możliwości kierowcy, a mężczyźni to uwielbiają. Pokonując błotnisty i piaszczysty teren, z nierównościami i dołami każdy facet poczuje się jak nieustraszony, 100% mężczyzna! Jazda odbywa się z instruktorem, który czuwa nad bezpieczeństwem jazdy. Świetny prezent dla faceta, podobnie jak skok na bungee, lot awionetką czy pobyt na strzelnicy i nauka strzelania. Absolutnie męski prezent i z pewnością idealnie trafiony. Jeśli jesteś miłośniczką ekstremalnej adrenaliny, możecie razem skorzystać z tego prezentu… Takie wrażenia świetnie pomogą odreagować codzienny stres.

Spokój i odprężenie

Jeśli wolisz mniej ekstrawagancki prezent dla niego na walentynki, świetnie sprawdzi się np. wspólny dzień w SPA albo degustacja wina w winnicy. Chcesz mniej awangardowo spędzić ten dzień? Z pewnością doskonałym, wspólnym prezentem może być także weekend dla dwojga, podczas którego będziecie mieć czas tylko dla siebie. Na pewno sprawisz mu ogromną przyjemność zabierając na wyjazd na który nigdy nie mieliście czasu. To dobra okazja na wspólny czas, tylko dla Was. Jeśli Twój ukochany nie jest miłośnikiem sportów ekstremalnych, a czas woli spędzać w kuchni to także ucieszy się z kursu sushi.

Jak widać walentynki dla niego mogą być naprawdę wyjątkowe. Ważne aby prezent dla chłopaka był spełnieniem jednego z Jego marzeń. Mężczyźni lubią proste rozwiązania, które są dedykowane wyłącznie dla nich…Więcej pomysłów zajdziecie na stronie: https://prezentmarzen.com/walentynki-dla-niego/

Paulina Sewiolo

Paulina Sewiolo

Z wykształcenia dziennikarka, z pasji blogerka modowa. Lubuję się w tematyce lifestylowej oraz designu. Prowadzę między innymi blogi poświęcone stylowi art-deco w urządzaniu wnętrz oraz kulinarno-dietetyczne. Więcej o mnie znajdziecie na stronie autora.

Komentarze

Skomentuj