Podziel się:

Młodzi ludzie wielu osobom kojarzą się z ikoną mody i nowoczesności. Tymczasem okazuje się, że nie zawsze tak jest, gdyż ich potrzeby są zupełnie inne, niż oczekiwano. Poznaj modne portfele młodzieżowe i dowiedz się, czym tak naprawdę kierują się młodzi ludzie, szukając idealnego wariantu.

Co wyróżnia portfel młodzieżowy od klasycznego

Na co młodzi ludzie zwracają szczególną uwagę, wybierając portfel? Przede wszystkim większość osób preferuje niewielkie modele. Portfel młodzieżowy nie musi mieć także wielu przegródek. Wynika to głównie z faktu, że większość młodych ludzi nosi przy sobie jedynie kieszonkowe. Tylko nieliczni mają karty do bankomatów czy podarunkowe. Wynika to głównie z faktu, że większość sklepów mających programy lojalnościowe kierują swoją ofertę do osób pełnoletnich.

Portfel młodzieżowy niekoniecznie modny

Jak się okazuje wielu młodych ludzi, zwraca uwagę przede wszystkim na praktyczne zastosowanie posiadanych przedmiotów. Przekonanie, że młodzież musi mieć wszystko, co modne nie zawsze jest więc prawdziwe. W dużej mierze jest to spowodowane swego rodzaju buntem przeciwko powszechnym opiniom. Wielu młodych ludzi ceni także minimalizm posiadanych rzeczy. W przypadku takiej osoby idealny portfel młodzieżowy będzie więc takim, który przede wszystkim spełni swoją praktyczną funkcję. Powinien więc on mieć obszerną kieszeń na bilony oraz wygodny dostęp do banknotów. Za przykład posłuży nam tutaj portfel młodzieżowy dla nastolatka z Brytyjka.pl, prezentowany poniżej:

Najnowsze trendy wśród portfeli unisex

Wśród portfeli młodzieżowych dużą popularnością cieszą się także te w wersji unisex. Wyróżniają się one głównie uniwersalną kolorystyką oraz prostotą wykonania. Najczęściej wybierane są warianty w odcieniach granatu i czerni. Co ciekawe w tym wypadku możemy także spotkać modele wykonane z naturalnej skóry licowej, która została poddana specjalnym zabiegom postarzającym. Wariant ten teoretycznie również jest w wersji unisex jednak przeznaczony dla młodych ludzi, którzy lubią się wyróżniać w oryginalny sposób. W takim wypadku młodzieżowy portfel zaskakuje nawiązaniem do przeszłości.

Naszywki na portfelach młodzieżowych

Klasyczne portfele młodzieżowe to jednak jaskrawe kolory i dodatki. Dużą popularnością cieszą się modne naszywki. Młodzi ludzie mogą wybrać gotowy wariant lub też zdecydować się na zakup gładkiego modelu, który później samodzielnie ozdobią. Co ciekawe na tę drugą opcję decydują się również młodzi mężczyźni. Wszystko to za sprawą dążenia do stworzenia indywidualnego stylu. Nie zmienia to jednak faktu, że osoby, które nie mają duszy artystycznej, z łatwością wybiorą idealny portfel młodzieżowy. Na sklepowych półkach nie brakuje bowiem kolorowych produktów zachwycających doborem barw oraz często zabawnymi zdobieniami.

Portfel czy kopertówka? Co wybierają młode kobiety

Alternatywą dla portfela młodzieżowego w ostatnim czasie stały się także kopertówki. Nowy trend jest konsekwencją zatarcia się różnic między tymi dwoma produktami. Co raz więcej portfeli przypomina bowiem mini torebki i odwrotni. Bardzo często jedynie etykieta na produkcie informuje nas, co tak naprawdę kupujemy.

Paulina Sewiolo

Paulina Sewiolo

Z wykształcenia dziennikarka, z pasji blogerka modowa. Lubuję się w tematyce lifestylowej oraz designu. Prowadzę między innymi blogi poświęcone stylowi art-deco w urządzaniu wnętrz oraz kulinarno-dietetyczne. Więcej o mnie znajdziecie na stronie autora.

Komentarze

  1. Mi podobają się gadżety tego typu pod warunkiem, że są zaprojektowane z myślą bardziej dojrzalszych mężczyznach. Portfele, torby studenckie, czy plecaki, wszystkie akceptuję u swojego chłopaka, pod warunkiem że wygląda w nich męsko i elegancko. Ostatnio zastanawiam się nad zakupem takiej torby na studia – https://www.belveder.com.pl/sklep/torby-meskie/studenckie-do-szkoly/ i zastanawiam się nad jakością marki Belveder? Może mieliście styczność z ich torbami?

Skomentuj