Portfel na co dzień – jak znaleźć ten idealny dla ukochanego Taty?

Podziel się:

Jaki jest ten jedyny modny dodatek, bez którego absolutnie nie możesz opuścić domu? Nie, to nie jest jakaś lekcja mody, w której odpowiedzią jest fantazyjny kapelusz lub szalik. To bliski przyjaciel człowieka, skromny portfel. W rzeczywistości portfel jest tak istotny, że możesz nawet nie uznawać go za coś modnego. Ale pomyśl o tym: czym jest moda, jeśli nie wyrażasz swojego osobistego stylu poprzez proste rzeczy w swoim życiu? Twój portfel jest dodatkiem, który musisz nosić każdego dnia, więc równie dobrze możesz wybrać najlepszy z najlepszych także, jeśli szukasz trafionego prezentu dla swojego stylowego Taty.

To też nie wystarczy, prezentowany portfel nie może tylko dobrze wyglądać. Portfel musi służyć swoim funkcjom, aby przez dziesięciolecia, jeśli nie lata, wyglądać elegancko i klasycznie. Jeśli regularnie kupowane przez Tatę portfele zaczynają wybrzuszać się i zużywać, musisz dokonać oceny jego wyborów i dać mu coś naprawdę wyjątkowego.

 

Portfel idealny dla Taty: szukaj jakości

Gdy kupujesz tacie portfel, pierwszą rzeczą, którą należy wziąć pod uwagę, jest jakość. Piękny wygląd, funkcjonalność i świetny kunszt – nie znajdziesz tych funkcji w tanim masowo produkowanych portfelach. Znajdź dobrą markę ręcznie wykonanych portfeli ze skóry i skup się na tym wyborze.

 

Jeśli nadal obawiasz się wydać trochę więcej na portfel dobrej jakości, oto krótka matematyka: Tani 10-centymetrowy portfel z pierwszego lepszego sklepu to łatwy zakup, ale nie potrwa dłużej niż rok lub dwa. Pełnoziarnisty włoski skórzany portfel kosztuje tylko około 5 razy tyle, ale może trwać 15 razy dłużej, Twój Tata na pewno jest tego wart!

 

Portfel idealny: poznaj potrzeby Taty

Nie wszystkie portfele są zbudowane tak samo. W zależności od dnia i potrzeby możesz potrzebować portfeli o różnych rozmiarach i konstrukcji. Tak samo Twój Tata – tutaj podpowiedzią jest fakt, iż standardowym typem portfela lubianego przez panów w średnim wieku jest ten, który pasuje idealnie do  przedniej lub tylnej kieszeni jego spodni i ma miejsce do przenoszenia wystarczającej ilości gotówki, kart kredytowych i wizytówek. Jeśli chcesz uzyskać coś bardziej minimalnego, wybierz model, który jest bardzo smukły i pasuje do każdej kieszeni.

Więc na co czekasz? Rozpocznij dziś poszukiwania idealnego prezentu dla swojego Taty, wybierając jeden z wysokiej jakości skórzanych portfeli, dopasowanych do jego potrzeb.

Paulina Sewiolo

Paulina Sewiolo

Z wykształcenia dziennikarka, z pasji blogerka modowa. Lubuję się w tematyce lifestylowej oraz designu. Prowadzę między innymi blogi poświęcone stylowi art-deco w urządzaniu wnętrz oraz kulinarno-dietetyczne. Więcej o mnie znajdziecie na stronie autora.

Komentarze

  1. Może nie jest to tak oczywisty prezent jak portfel skórzany, ale ja zdecydowałam się dać swojemu etui skórzane. Klasyczne czarne, z przeznaczeniem na różne drobiazgi etui jest czasem praktyczniejszym prezentem niż portfel. Po za tym jestem zadania, że etui ze skóry może spełniać funkcje schowka na karty czy dokumenty, i częściowo zastępować portfel.

Skomentuj