Skórzane prezenty na Dzień Taty – strzał w dziesiątkę!

Podziel się:

Dzień Ojca wydaje się być bardzo uroczystym świętem na całym świecie – co często wiąże się z dawaniem prezentów, specjalnymi obiadami dla ojców i działaniami, które pozwolą spędzić z ukochanym rodzicem chociaż w tym dniu nieco więcej czasu.

 

Ludzie często mówią, że łatwo jest zadowolić kobiety specjalnym lub wyjątkowym prezentem. Natomiast mężczyźni są inni. Ale to nieprawda – mężczyźni również mają słabości do upominków. Co więcej, to nie ma znaczenia, czy Twój prezent jest ekskluzywny, czy nie, po prostu daj go z całą swoją miłością – to jest kluczowy element, który sprawia, że Twój tata będzie zachwycony.

 

Kilka niesamowitych pomysłów na prezent dla taty

Jednak powiedzenie tych wszystkich rzeczy nie pomoże rozwiązać typowego pytania: „Jaki rodzaj prezentu jest idealny na dzień Ojca?”. Dziś podzielimy się kilkoma pomysłami!

 

Skórzana torba

Dla taty, który kocha nowoczesną technologię, a także chce dobrze zorganizować swoje przedmioty, ten pomysł z pewnością trafiony. Od zawsze skórzana torba lub teczka jest marzeniem ludzi, którzy muszą poruszać się z miejsca na miejsce ze względu na cele biznesowe w życiu codziennym. Dzięki Twojemu upominkowi tata już nie będzie musiał wracać do domu, zapominając o kablu USB, kopii zapasowej filmów, smartfonie czy jeszcze czym innym.

 

Poza elektroniką, dlaczego nie pomyśleć o organizowaniu akcesoriów, takich jak:

  • zegarki,
  • paski,
  • okulary,
  • a nawet spinki do mankietów

 

Z pewnością wszyscy ojcowie polubią takie rozwiązanie w dobrym stylu!

Zegarki z skórzanym paskiem

Dzisiejszy współczesny mężczyzna uważa swój zegarek jest za najlepszego przyjaciela – to akcesorium odgrywa ważną rolę w ujawnianiu jego upodobań i cech osobistych. Wśród wielu światowych marek można dostać zegarki w różnych stylach, co sprawia że znalezienie męskich zegarków nie jest łatwe.

Podobnie jak w przypadku ubrań i obuwia, zegarki są czymś, co wszyscy mężczyźnie muszą poważnie przemyśleć, ponieważ jest to uważane za manifest ludzi współczesnych. W rzeczywistości tata nie musi mieć kolekcji z różnymi przyciągającymi wzrok projektami; chce tylko jednego zegarka, który zaprezentuje elegancki wygląd, a także będzie wymagał wysokiej jakości wykonania. Wybierając więc zegarek na prezent dla Taty, pamiętaj, aby wybrać cechy konstrukcyjne, w których minimalistyczna tarcza zegarka przymocowana jest do prawdziwego skórzanego paska – te nigdy nie wychodzą z mody i na pewno będą trafionym prezentem.

Teraz gdy już wiesz, co dać Tacie na dzień taty – nie pozostaje nic innego jak życzyć udanych zakupów!

 

Paulina Sewiolo

Paulina Sewiolo

Z wykształcenia dziennikarka, z pasji blogerka modowa. Lubuję się w tematyce lifestylowej oraz designu. Prowadzę między innymi blogi poświęcone stylowi art-deco w urządzaniu wnętrz oraz kulinarno-dietetyczne. Więcej o mnie znajdziecie na stronie autora.

Komentarze

  1. Piękny zegarek ze skórzanym paskiem, to klasyka! Sama szukam czegoś takiego dla mojego ojca. Zastanawiam się jednak czy nie lepsza byłaby skórzana torba męska. Co powiecie na taką męską torbę podróżną, czy sprawdzi się jako prezent dla ojca? Wiem, że wiele zależy od tego czy jest mu ona porostu potrzebna :0. Ale chciałabym zasięgnąć rady eksperta: zegarek czy torba?

Skomentuj