Skórzany portfel na prezent dla chłopaka? Podpowiedz mu co musi zrobić, by służył jak najdłużej!

Podziel się:

Skórzany portfel może stać się najbardziej cennym akcesorium Twojego chłopaka, nie tylko ze względu na jego zawartość, czy też temu że dostał go od Ciebie w prezencie – ale też temu, iż jest wykonany z naturalnej skóry – zdecydowanie warto się nim troskliwie opiekować. Musisz uświadomić ukochanemu, że ten portfel zasługuje na uwagę, od jego projektu, poprzez produkcję, aż po jego wykorzystanie. Warto więc upewnić się, iż na pewno dobrze traktuje swój piękny skórzany portfel. Jak wytłumaczyć mu dlaczego jest to takie ważne? Oto kilka prostych powodów:

 

  • Jeśli jest dobrze utrzymany, portfel ze skóry licowej może wytrzymać dziesiątki lat – oznacza to, że oszczędzi setki złotych, zachowując ostrożność;
  • Pomaga również środowisku, minimalizując ilość odpadów;
  • Daje swojemu wysokiej jakości wyrobowi skórzanemu swój szacunek, na jaki zasługuje skoro już jest prezentem od Ciebie.

 

Pokaż mu, że dbanie o skórzany portfel jest o wiele prostsze niż myśli! Zapoznaj się z naszym prostym przewodnikiem, aby upewnić się, że jego portfel będzie starzeć się tak elegancko, jak Brad Pitt ;). Oczywiście nie istnieje w ogóle kwestia dbania o portfel, jeśli nie jest on wykonany na najwyższym poziomie. Im niższa jakość skóry, tym mniejsze są szanse na utrzymanie portfela w dobrej formie. Zawsze zaleca się temu zakup wysokiej jakości portfela ze skóry licowej, najlepiej barwionego roślinnie. To już Twoja rola, w końcu to Ty dajesz mu ten prezent..

 

Portfel – tylko to, co niezbędne

Jest to pierwszy i prawdopodobnie najgorszy błąd, który większość chłopaków popełnia w kontekście posiadanych portfeli. Starają się nie myśleć o tym, co się dzieje, gdy portfele stają się chorobliwie przeładowane w miarę upływu czasu. Być może Twój chłopak nie zdaje sobie sprawy, że wyrządza mu  nieodwracalne szkody,rozciągając go do maksimum. Jest tylko jeden sposób, aby to zwalczyć, i to od samego początku. Wytłumacz mu, by trzymał w nim wyłącznie przedmioty absolutnie niezbędne – bieżącą kartę debetową/kredytową oraz kilka banknotów.

Niech nie popełnia błędów polegających na noszeniu starych paragonów w nadziei, że kiedyś się do czegoś przydadzą. Przypominaj mu o porządkach co dwa tygodnie, aby uzupełniał portfel tylko niezbędnymi rzeczami, dzięki czemu będzie o krok bliżej do tego, by skórzany portfel który dostał od Ciebie służył mu jak najlepiej i jak najdłużej.

A Ty jaki model być wybrała dla swojego chłopaka?

Jaki portfel wybierzesz dla swojego chłopaka? Czym kierujesz się w pierwszej chwili: marką, jakością wykonania, czy jeszcze innymi aspektami? Jesteśmy ciekawi waszych opinii. Padaj cie je w komentarzach!

Paulina Sewiolo

Paulina Sewiolo

Z wykształcenia dziennikarka, z pasji blogerka modowa. Lubuję się w tematyce lifestylowej oraz designu. Prowadzę między innymi blogi poświęcone stylowi art-deco w urządzaniu wnętrz oraz kulinarno-dietetyczne. Więcej o mnie znajdziecie na stronie autora.

Komentarze

Skomentuj