Skórzany prezent dla Dziadka – co będzie strzałem w dziesiątkę?

Podziel się:

Wyroby ze skóry, będące stylowymi, eleganckimi i niezwykle wytrzymałymi, od zawsze są ulubionym produktem dla większości osób mających dobry gust. Korzystamy z wyrobów galanterii skórzanej od niepamiętnych czasów, a wraz z upływem czasu, projekty i wzory tych przedmiotów ewoluowały jeszcze mocniej, czyniąc je niesamowicie eleganckimi. Nic więc dziwnego, że tak wiele osób szukając trafionego prezentu dla ukochanego Dziadka kieruje swój wzrok właśnie w tę stronę.

 

Galanteria skórzana – dobry wybór na prezent

Mężczyźni bez względy na wiek uwielbiają galanterię skórzaną i można to zauważyć dzięki akcesoriom, które sami sobie wybierają. Więc jeśli chcesz sprezentować swojemu Dziadkowi dowolny przedmiot ze skóry na tak samo dowolną okazję, oto kilka wskazówek w temacie najlepszych skórzanych upominków dla mężczyzn.

 

Skórzane torby

Mężczyźni zawsze cenią sobie skórzane przedmioty i wręczając Dziadkowi torbę wykonaną ze skóry z pewnością zaskoczysz go doskonałym pomysłem zwłaszcza jeśli Twój Dziadek należy do tych, którzy dużo podróżują.

Sprezentuj mu stylową skórzaną aktówkę jako prezent urodzinowy czy na dzień dziadka, jeśli jest on nadal czynny zawodowo i kocha swoją pracę.

 

Inne pomysły:

  • skórzany pokrowiec na aparat,
  • plecak,
  • torba na laptopa,
  • torba sportowa,
  • torba na ramię,
  • nerka

 

Wszystko to idealne pomysły na prezent dla dziadka, który regularnie podróżuje.

 

Unikalne prezenty skórzane

Jeśli planujesz podarować Dziadkowi jakiś przedmiot ze skóry, możesz wypróbować jeszcze innych inspiracji.

Podaruj Dziadkowi skórzaną bransoletę, na której wytłoczono jego imię. Takie skórzane prezenty są przydatne, jeśli chodzi o spersonalizowany prezent i jeśli chcesz mu pokazać jak bardzo kochającą wnuczką/wnukiem jesteś.

Dla Dziadków kochających mocniejsze trunki nie będzie lepszego prezentu niż piersiówka obleczona skórą z dedykacją. Skórzane słuchawki będą również świetnym wyborem na prezent urodzinowy, który będzie wyjątkowy, a także modny.

Grawerowany męski zegarek ze skórzanym paskiem byłby eleganckim prezentem np. z okazji 70 urodzin dziadka, czy przy innym zacnym jubileuszu. Aby nadać jeszcze bardziej indywidualny charakter tej okazji, możesz dać Dziadkowi spersonalizowany pokrowiec do zegarka, aby trzymał go w tak samo eleganckim miejscu.

Produkty wykonane ze skóry, od odzieży po akcesoria wyglądają na niezwykle wyrafinowane. Najczęstszym prezentem dla mężczyzny jest spersonalizowany skórzany portfel, który jest niezbędnym dodatkiem – możesz więc trzymać się i tej klasyki, jak najbardziej.

 

Paulina Sewiolo

Paulina Sewiolo

Z wykształcenia dziennikarka, z pasji blogerka modowa. Lubuję się w tematyce lifestylowej oraz designu. Prowadzę między innymi blogi poświęcone stylowi art-deco w urządzaniu wnętrz oraz kulinarno-dietetyczne. Więcej o mnie znajdziecie na stronie autora.

Komentarze

  1. Mój dziadek ma sentyment do rzeczy robionych ręcznie, przez kaletnika. Takie plecaki skórzane musiałyby kosztować teraz majątek. Druga sprawa, że galanteria, czy portfele polskich producentów to teraz rzadkość. Coraz częściej spotykamy się z markami ala “włoskimi” czy “francuskimi”, które pretendują do lepszych od polskich, ale to niestety nieprawda. Sama zraziłam się do Gino Rossi!

  2. Mój dziadek, od zawsze dostaje tzw zdrowe słodycze i jest bardzo zadowolony, choć myślę, że raportówka lub plecak też byłaby fajnym pomysłem…
    brytyjka

Skomentuj